Procházka a posezení pro Václava Havla

Procházka a posezení pro Václav Havla je vzpomínková akce, kterou pravidelně organizuje Komunitní osvětové společenství z.s. a Zprávy z Chebu z.s. jako připomínku a hold osobnosti Václava Havla.


Procházka a posezení pro Václava Havla 2015

Trasa procházky s minimálně čtyřmi zastávkami

Procházka a posezení pro Václava Havla 2014

Procházka a posezení pro Václava Havla -  Videoreportáž MVTV


jsme připraveni :)

Vzpomínkový večer, ve které chceme vzdát hold Václavu Havlovi.
Pořádá: KOS o.s. a Zprávy z Chebu z.s. a určitě se ještě někdo přidá...

Diana Toniková a její skvělé nápady jsou zárukou, že bude dobrá zábava v dobré společnosti.
Spolupracujeme a komunikujeme s iniciativou Krátké kalhoty pro Václava Havla 2014 / Short Trousers for Václav Havel 2014Procházka a posezení pro Václava Havla 2013


Čtení z her Václava Havla bylo součástí vzpomínkového večera, jehož scénář pro nás báječně připravila Dianka Toniková. I letošní večer pro Václava Havla byl plný zábavy a nečekaných komických situacích. V mnoha účastnících posezení jsme objevili nečekaný dramatický talent. Děkujume všem za osobní vklad, který do společného večera dali a podpořili tak neopakovatelnou havlovskou atmosféru, která se v Chebu v čase adventu pomalu stává tradicí.

Fotogalerie z akce ZDEProcházka a posezení pro Václava Havla 2012


Vydali jsme se procházkou na místa kudy v Chebu Václav Havel prošel. Zastavili se na náměstí, u bývalé hospody U Františkánů, u divadla a poslechli si několik jeho textů. Okolo sedmé začal v kavárně komponovaný večer, složený z Havlových textů, zápisků, rozhovorů a jeho oblíbených songů. Herci Západočekého divadla Diana Toniková, Jindřich Skopec a Pavel Marek nás neobyčejně svěže pobavili. Večer byl opravdu veselý, přesně takový by si určitě přál sám Václav Havel.

Fotogalerie z akce ZDE„V den výročí úmrtí Václava Havla na celý den výrazně ohrneme konce svých nohavic. Chceme tak uctít jeho památku a výrazně vzpomenout na jeho odkaz.“

Pojďme si udělat krátkou procházku po Chebu s několika malými zastaveními nad texty Václava Havla. Vycházíme z kavárny Jokeru v 18:00, kde je možné se sejít už od 17 hodiny.
Po procházce bychom si mohli společně posedět v kavárně Jokeru a poslechnout si pár oblíbených songů Václava Havla.
Komponovaný večer s živou hudbou a mluveným slovem bude v režii a podání Jindřicha Skopce a Diany Tonikové.
Připojit se můžete kdykoli a kdekoli podle chuti a svého uvážení.
Iniciátoři procházky: Lucie Poláková, Jindřich Novák, Ivana Čamková, Miloš a Dana Škorpilovi.