Sbírky‎ > ‎

2. Sbírka na podporu činnosti Komunitního osvětového společenství

Od 5.12. probíhá veřejná sbírka na podporu činnosti Komunitního osvětového společenství o.s.
Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet Komunitního osvětového společenství u Fio banky: 2500479686/2010


Pohyby na účtu 2500479686/2010, nebo Vaše příspěvky můžete sledovat na transparentním účtu Komunitního osvětového společenství.(klikni pro odkaz)Vyběhnutí do nového roku 2014 s Běžeckou školou a Dámským běžeckým klubem pro občanské sdružení Komunitní osvětové společenství o.s.

Tentokrát ředitel Běžecké školy Miloš Škorpil vyzval běžeckou komunitu k tomu, aby podpořila aktivity našeho občanského sdružení, které  získané peníze použije zejména pro samotné dobrovolníky, kteří tak nezištně a ochotně při našich projektech pomáhají. V minulém roce 2013 nám dobrovolníci nejvíce pomohli s Františkolázeňskou 24hodinovkou, druhým ročníkem Patafestu i oběma Jarmarky radosti. Vyšší odborná škola se podílela také na třetím koncertě The Tap Tap v Chebu. I dobrovolníci, kteří celý den pracují, potřebují jíst a pít. Považujeme za velmi důležité, se o jejich základní potřeby starat, proto získané peníze použijeme právě pro ně při dalších projektech KOS o.s

Událost na FB byla popsána takto:
Místo a hodina, kdy vyběhnete do nového roku, nejsou stanoveny, jde jen o to, 1. ledna vyběhnout a položit tak základ celoročnímu běhání. Na druhou stranu když vyběhnete v 10 hodin, budete vědět, že v tu chvíli po celém světě vybíhá nějaký žák či žákyně Běžecké školy, včetně pana učitele, s vámi a pomůžete tak vytvořit pomyslný běžecký kruh kolem matičky Země.
Když svůj výběh zdokumentujete a pošlete fotografii k němu, třeba i s krátkým komentářem, na e-mail milos@bezeckaskola.cz, zjistíme společně, kde všude jsme začátek nového roku strávili, ale stanete se i spolutvůrci, jak věřím, nekonečného řetězce dobrých zpráv v roce 2014. Tento běh, se poběží pro o.s. KOS. Tak ať vás síla provází a o každém běhu můžete říci: „byl to dobrý běh“!
V názvu akce je pro „o.s. KOS“, ale v tomto případě jsme benevolentní, to znamená, že své novoroční kilometry můžete věnovat jakékoliv organizaci, která je vám sympatická, nejdůležitější je, abyste vyběhli, tím udělali dobrý skutek pro sebe a zároveň pomohli tímto dobrým skutkem i jiným. Protože „Jak na Nový rok, tak po celý rok“.
Svoje uběhnuté kilometry proměňte v koruny a pošlete na transparentní účet Komunitního osvětového společenství o.s. na podporu jeho činnosti neb i dobré věci něco stojí. Číslo účtu je: 2500479686/2010. Na co budou prostředky použity pak můžete sledovat ZDE.
 
Silvestrovský běh s rozběhnito.cz
www.rozbehnito.cz

31.12. 2013 se konal již druh
ý ročník Silvestrovského běhu, tentokrát pod hlavičkou nově vzniklého portálu rozbehnito.cz. Nejen, že se organizace výborně zhostili Pavel Jestřáb a Michal Ouřada, ale navíc dali běhu benefiční charakter a výtěžek dobrovolného startovného věnovali na konto sbírky na podporu činnosti Komunitního osvětového společenství o.s.
 Moc děkujeme za skvělou akci a za všechny příspěvky do naší sbírky.
Do naší sbírky můžete přispět i prostřednictvím transparentního účtu 250047968
6/2010. Pohyby na účtu lze sledovat ZDE.