SILVESTROVSKÝ BĚH 2016 S ROZBEHNITO.CZ
Na činnost Komunitního osvětového společenství z.s. se během Silvestrovského běhu 2016 podařilo získat 2328,- Děkujeme Michalu Ouřadovi a Rozběhnito.cz a všem kteří nám přispěli. Vaší podpory si velmi vážíme!
V letošním roce jsme díky rozbehnito.cz a dobrovolnému vstupnému od účastníků získali  11300,- Kč na podporu dobrovolníků a dobrovolnických aktivit Komunitního osvětového společenství z.s.
DĚKUJEME!!!

Silvestrovský běh 2015 - Reportáž MVTV

Silvestrovský běh 2015 - Reportáž Chebská televizeSilvestrovský běh 2014 s rozbehnito.cz


To jsme si zase užili světa!!! A ke všemu http://rozbehnito.cz/ podpořili http://www.kosas.cz/ a naše aktivity, které děláme díky našim skvělým dobrovolníkům. My o žádné krizi ve společnosti určitě mluvit nemůžeme! Letošní rok i dnešní den nám spíš potvrzují opak! Lidé kolem nás jsou dobří a chtějí měnit věci kolem sebe, protože to považují za smysluplné. No není to krása?! Co krása, je to požehnání shůry! Přejeme nám všem, ať to požehnání přichází i v novém roce skrze dobré lidi a skrze jejich skutky. Požehnaný rok 2015!!!

Na účet KOS o.s. přibyde díky dobrovolným příspěvkům ze Silvestrovského běhu 5252,- Kč!!! Děkujeme!Silvestrovský běh 2013 s rozbehnito.cz


31.12. 2013 se konal již druhý ročník Silvestrovského běhu, tentokrát pod hlavičkou nově vzniklého portálu rozbehnito.cz. Nejen, že se organizace výborně zhostili Pavel Jestřáb a Michal Ouřada, ale navíc dali běhu benefiční charakter a výtěžek dobrovolného startovného 4100,- Kč věnovali na konto sbírky na podporu činnosti Komunitního osvětového společenství o.s.
 Moc děkujeme za skvělou akci a za všechny příspěvky do naší sbírky.
Do naší sbírky můžete přispět i prostřednictvím transparentního účtu 2500479686/2010. Pohyby na účtu lze sledovat ZDE.


Pavel Jestřáb (rozbehnito.cz), Jindřich Novák (Komunitní osvětové společenství o.s.), Michal Ouřada (rozbehnito.cz)Silvestrovský běh 2013 - reportáž MVTV